Šodien vārdadienu svin:Sibilla, Teika, Lita
Latviski

Preču pasūtīšanas iespējas
Izdrukāt

  Zvaniet, rakstiet e-pastus vai uzskaipojiet mums! Un nosauciet mums vēlamo preci vai piedāvājumā esošās preces Kodu un vēlamo daudzumu! Tālāko procesu ar preču pasūtīšanu uzņemsies mūsu pārdevēji, informējot Jūs par norēķinu veidiem, piegādes termiņiem u.c.

 

Ja pasūtījumu veicat e-veikala sistēmā:

 

 1. Izvēlieties bmvide.lv preču katalogā vēlamo preci, ievadiet nepieciešamo daudzumu un nospiediet pogu Pirkt
 2. Kad Jums vēlamās preces ir ievietotas iepirkuma grozā, lapas augšdaļā nospiediet uz izvēlnes Pirkuma grozs.
 3. Veiciet izmaiņas iepirkuma grozā vai apstipriniet pasūtījumu nospiežot pogu Formēt pasūtījumu.
 4. Ja jau esat Bmvide.lv reģistrēts lietotājs, ieejiet Lietotāju sitēma norādot savu e-pasta adresi un paroli.
 5. Ja šis ir Jūsu  pirmais pirkums, nospiediet uz norādes Reģistrēties vai izmantojiet "ātro" pasūtījuma veikšanas iespēju bez reģistrēšanās, kas tiek piedāvāta zem pirkuma groza satura. Reģistrējoties, norādiet strādājošu e-pasta adresi un paroli.
 6. Nākamajā solī aizpildiet informāciju par pasūtījumu. Šeit Jūs varat izvēlēties vai pirkumu veiks fiziska vai juridiska persona, kāds būs apmaksas veids. Pasūtījuma apmaksa iespējama veicot bankas pārskaitījumu. Tālāk seko informācija par pircēju, piegādes adrese un piezīmes par pasūtījumu.
 1.  Pēc pasūtījuma nosūtīšanas Jūs saņemsiet apstiprinājuma e-pastu un ar Jums sazināsies mūsu tirdzniecības konsultants, apstiprinās pasūtījuma saņemšanu un informēs par preces pieejamību un piegādes laiku.
 2. Ielogojoties, sadaļā Lietotāju sistēma, Jūs varat aplūkot savu pasūtījums pēc datuma, pasūtījuma Nr., summas, statusa, rēķina. 
  Pasūtījums – satur informāciju par pasūtītajām precēm un Jūsu apstiprināto piegādes informāciju. 
  Statuss / Komentāri – pasūtījuma statuss uz tekošo brīdi. Lūgums sekot līdzi aktīvo pasūtījumu statussam, jo šis parametrs ļauj izsekot pasūtījuma gaitai no pasūtījuma brīža līdz piegādei. Pasūtījumiem, kuriem preces piegāde ir jāgaida, šeit iespējams redzēt arī paredzamo piegādes laiku.

 

 Norēķinu veidi


Pēc pasūtījuma veikšanas e-veikalā un preces pieejamības telefoniska apstiprinājuma, ielogojoties sadaļā Lietotāju sistēma, spiežot uz attiecīgā pasūtījuma parametra Rēķins lauka Drukāt, jūs izdrukājat rēķinu vai arī, sazinoties ar mūsu darbiniekiem, vienojaties par rēķina izsūtīšanu uz e-pastu vai faksu.

Norēķināties par precēm var tikai izmantojot bezskaidras naudas norēķinus ar banku starpniecību.

Tiek izsniegts avansa rēķins, kuru apmaksājot, esat automātiski preci pasūtījis.

Mēs piegādājam preces tikai pēc avansa rēķina apmaksas. Avansa rēķinu piedāvājam nosūtīt pa e-pastu, ar Latvijas pastu vai kurjerfirmu, vai uz faksu. Preci saņemot, Jūs saņemsiet arī pavadzīmi.

Skaidrā naudā - apmaksa pieejama tikai pēc vienošanās.

  Piegāde

 Mēs piegādājam preces Rīgā un Latvijas teritorijā.  Par piegādes izmaksām lūdzam interesēties pie klientu menedžera. Atkarībā no pirkuma summas, iespējamas elastīgas atlaides.  Standarta piegādes izmaksas par 1km - 0.70 €, minimālā cena ir 7.11 € (attiecās uz vieglo preču piegādi). Piegāde tiek veikta līdz mājas durvīm vai objekta iebrauktuvei. Par preču izkraušanu ir atbildīgs klients. 

Piegādes laiks tiek saskaņots ar pircēju individuāli.  Ja norādītajā laikā klients nav ieradies saņemt preci un nav sazvanāms pa norādīto kantakttelefonu, tad transporta maksimālais gaidīšanas laiks ir 15 minūtes. Pēc tam pasūtītā prece tiek nogādāta atpakaļ uz veikalu. Nauda par transporta pakalpojumiem netiek atgriezta. Šajā gadījumā klientam ir pašam jāierodas veikalā pēc savas preces. Ja nepieciešama mūsu transporta atkārtota piegāde, tad ir jāapmaksā papildus transporta pakalpojumi.   

Pasūtījumi kas nav lielgabarīta vai smagi iespējams saņemt arī mūsu birojā, Ganību Dambī 21b. Šai gadījumā Jums par piegādi nebūs jāmaksā. 

Pircējam, saņemot preci, jāpārbauda tās atbilstība un apjoms. Parakstot pavadzīmi, pircējs apstiprina, ka nav nekādu pretenziju daudzuma un vizuālā izskata ziņā.  

 

 
  Pirkumu grozs 

Jūsu grozā
nav preču
 
 
  Lietotāju sitēma  
 
 
  Precu salīdzināšana 
 


Salidzini.lv - Interneta veikalu mekletajs
Top.LV
Latvijas Reitingi